top of page

Змінюємо сприйняття компаній
про класичний медіамоніторинг

В Semantrum ми ґрунтовно підходимо до роботи з даними. Тому гасло нашої команди  — Rock the Data. Rock the World.

А наша місія в тому, щоб перетворити усю інформацію та дані вашого бізнесу в робочі ідеї, які допоможуть вам завоювати ринок і збільшити свої прибутки.

Маленька команда з великими амбіціями

25+ членів команди, які віддані своїй справі.

10+ років досвіду збору, обробки та аналізу неструктурованої інформації з web сторінок та інших джерел інформації.


Досвід детального семантичного аналізу тональності текстів.


Власний найсучасніший NLP, підхід до аналізу настроїв, а також власна розробка моделі розпізнавання мовлення в текст (speech-to-text).


200+ клієнтів, що довіряють нам. Серед постійних клієнтів – державні структури, найбільші банки, компанії сектору енергетики, сільського господарства, фармакологічний бізнес та інші державні та великі комерційні структури.

Semantrum

Надійна система медіамоніторингу,
якій довіряють компанії та люди

Semantrum відгуки
Semantrum відгуки
Semantrum відгуки
Semantrum відгуки
Semantrum відгуки

Наша історія

Ми починали як стартап у 2014 році, який бачив своєю метою перевернути ідею роботи з неструктурованими даними — текстами та медіаінформацією.

За цей час ми стали впізнаваним продуктом на ринку медіамоніторингу України та зайняли на ньому значну частку. За весь час своєї роботи ми розширили наші компетенції в аналізі мов до 10 європейських, але ми збираємо інформацію всіма мовами без винятку.​

У 2022 році команда Semantrum запустила автономний аналітичний продукт — BrandVox. Це універсальний інструмент з роботи, аналізу та управління соціальними мережами. BrandVox було успішно запущено також на платформі Product Hunt, де він увійшов у топ-10 фаворитів продуктів тижня. А у травні 2023 року BrandVox було представлено на всесвітньо відомій платформі AppSumo, де отримав високу оцінку як в експертів компанії, так і у користувачів.

Сьогодні ми активно працюємо та розвиваємося на ринку України, а також розширюємо свою присутність на інших міжнародних ринках. Якщо ви ведете бізнес за кордоном та зацікавлені у підтримці репутаційного поля вашої компанії, завітайте на нашу міжнародну версію сайту за детальною інформацією.

bottom of page