top of page

Змінюємо сприйняття компаній
про класичний медіамоніторинг

В Semantrum ми ґрунтовно підходимо до роботи з даними. Тому гасло нашої команди  — Rock the Data. Rock the World.

А наша місія в тому, щоб перетворити усю інформацію та дані вашого бізнесу в робочі ідеї, які допоможуть вам завоювати ринок і збільшити свої прибутки.

Маленька команда з великими амбіціями

25+ членів команди, які віддані своїй справі.

10+ років досвіду збору, обробки та аналізу неструктурованої інформації з web сторінок та інших джерел інформації.


Досвід детального семантичного аналізу тональності текстів.


Власний найсучасніший NLP, підхід до аналізу настроїв, а також власна розробка моделі розпізнавання мовлення в текст (speech-to-text).


200+ клієнтів, що довіряють нам. Серед постійних клієнтів – державні структури, найбільші банки, компанії сектору енергетики, сільського господарства, фармакологічний бізнес та інші державні та великі комерційні структури.

Team_Sematnrum new_edited.jpg

Надійна система медіамоніторингу,
якій довіряють компанії та люди

Semantrum_ad, Poland (940 × 788 пикс.).png
medal (1).png
MediaMonitoring_HighPerformer_HighPerformer.png
medal.png
MediaMonitoring_HighPerformer_Europe_HighPerformer.png

Наша історія

Ми починали як стартап у 2014 році, який бачив своєю метою перевернути ідею роботи з неструктурованими даними — текстами та медіаінформацією.

За цей час ми стали впізнаваним продуктом на ринку медіамоніторингу України та зайняли на ньому значну частку. За весь час своєї роботи ми розширили наші компетенції в аналізі мов до 10 європейських, але ми збираємо інформацію всіма мовами без винятку.​

У 2022 році команда Semantrum запустила автономний аналітичний продукт — BrandVox. Це універсальний інструмент з роботи, аналізу та управління соціальними мережами. BrandVox було успішно запущено також на платформі Product Hunt, де він увійшов у топ-10 фаворитів продуктів тижня. А у травні 2023 року BrandVox було представлено на всесвітньо відомій платформі AppSumo, де отримав високу оцінку як в експертів компанії, так і у користувачів.

Сьогодні ми активно працюємо та розвиваємося на ринку України, а також розширюємо свою присутність на інших міжнародних ринках. Якщо ви ведете бізнес за кордоном та зацікавлені у підтримці репутаційного поля вашої компанії, завітайте на нашу міжнародну версію сайту за детальною інформацією.

bottom of page