top of page

Медіазвіти

Якщо вам не підходять стандартні рішення чи потрібні аналітичні звіти, які персоналізовані саме під ваші потреби, наш аналітичний відділ до ваших послуг.

Над звітами працюють досвічені аналітики даних з освітою у політології, соціології, маркетингу та економіки. У нашому портфоліо декілька сотен проектів у галузях енергетики, фармацевтики, державних структур, виробництва, тощо.

Медіазвіти ефективність PR

Медіазвіти від Semantrum

Аналітичний аудит репутаційного поля бренду, персони та ефективності PR-кампаній. Формуйте детальну репутаційну аналітику за принципами AMEC або за власними метриками та KPI завдяки медіазвітам від Semantrum.

Періодичні звіти, допасовані під ваші потреби

Ми не віримо в «універсальність для всіх». Немає двох однакових компаній, немає двох однакових PR-стратегій, немає двох однакових аудиторій, тож чому ми повинні застосовувати однаковий підхід до вимірювання вашого PR? У Semantrum ви можете замовити звіти під ваші потреби із будь-якою періодичністю. Наповнення та вигляд звіту узгоджується з вами. До ваших послуг також аналітики Semantrum, які можуть взяти на себе роботу із ручної обробки публікацій.

Приклад стандартного звіту.

Приклад кастомізованого звіту за запитом клієнта.

Річний медіазвіт

Новорічна пропозиція від Semantrum 

Хочете зрозуміти, як ваш бізнес проявив себе в медіа просторі у 2023 році? Потрібна звітність за результатами року?

Замовте послугу «Річний медіа-аналіз» від Semantrum, і ви отримаєте оперативний звіт з ключовими показниками ефективності 

Приклад річного медіазвіту.
Щоб замовити звіт, просто напишіть нам у Messenger 

Разові звіти та медіааудити

Так само, як за вашими потребами ми можемо формувати кастомізовані періодичні звіти, ми можемо формувати і разові звіти.  Разові звіти та медіааудити стануть у пригоді, наприклад, якщо вам потрібно дослідити інфополе перед початком інформаційної кампанії або після її завершення, перед написанням комунікаційної стратегії тощо. Звіти можуть бути виконані у різноманітних форматах та з різним наповненням, із залученням обробки аналітиком або без неї.

Приклад звіту за інформаційною кампанією.

 

Дослідження

Semantrum радо приймає участь у різноманітних дослідженнях, головним змістом або частиною яких є медіааналіз. Завдяки досвіду аналітиків та широких можливостей автоматизації контент-аналізу, які надає система Semantrum, ми забезпечуємо замовникам не тільки надання даних за їх запитом, але й якісний аналіз цих даних нашим відділом аналітики та формування готових звітів із візуалізаціями, описовими частинами та висновками. 

Ознайомитись з дослідженнями від Semantrum.

Як формується запит на індивідуальний медіазвіт?

Формування запиту

01

Наш менеджер допомагає сформувати детальний запит для медіааудиту, повне ТЗ з вимогами до кінцевого продукту, який передається в роботу відділу аналітики. Ми підберемо для вас ключові слова, потрібні параметри обробки та формат звіту на основі ваших потреб.

Збір та обробка даних

02

Ми збираємо інформацію із ЗМІ та соціальних мереж у базу даних, обробляємо дані та формуємо звіт. Ви можете бути повністю бути в курсі прогресу нашої роботи, а також узгоджувати вимоги до обробки даних та формування звіту безпосередньо із аналітиком, який веде ваш проект.

Результати медіааналізу

03

Ви  отримуєте готовий звіт за визначеними параметрами. За потребою додатково можна узгодити послуги отримання даних у форматі .xlsx, доступ до даних у персоналізованому кабінеті, фінальну зустріч з аналітиком для обговорення результатів або допомогу аналітика у презентації звіту вашій аудиторії.

Медазвіти

Замовляйте медіазвіт під ваші потреби

Маєте питання або вже знаєте, який саме медіазвіт вам потрібен?
Заповніть контактну форму та ми швиденько зв'яжемося з вами.

bottom of page