top of page

Моніторинг онлайн-згадок

Заощаджуйте час на пошуках в Інтернеті та миттєво отримуйте згадки про ваш бренд, компанію, персону будь-якою мовою та за будь-яким місцерозташуванням.

Моніторте, фільтруйте та аналізуйте усі ваші згадки у медіа та соціальних мережах в одному доступі — на єдиній платформі Semantrum.

визначення тональності
Система медіа-моніторингу

Аналізуємо медіаконтент вашого бренду 24/7

170 000+

веб-джерел моніторингу

 

1 млн.+

нових повідомлень щодня

30+

графіків для детальної

аналітики

40+

метрик для аналізу

згадок

Моніторте згадки у медіа

 • Відстежуйте згадки про бренд, персону, подію чи публікації з ключовими словами за вашими інтересами з різних типів джерел. 

 • Накопичуйте та аналізуйте згадки про вас та ваших конкурентів у соціальних мережах  Facebook, Twitter, Instagram, Telegram, YouTube та ін.

 • Моніторте офлайн-медіа також: загальноукраїнські телеканали, загальноукраїнські та регіональні друковані медіа.

 • Визначайте інформаційні тренди та вчасно реагуйте на них або ефективно використовуйте.

 • Визначайте найпопулярніші ЗМІ та користувачів за кількістю згадок, охопленням, настроями чи джерелом.

 • Порівнюйте ефективність медіаприсутності та комунікацій конкурентів, брендів, кампаній, хештегів.

PR звіти
PR звіти
PR звіти

Аналізуйте репутаційні показники бренду

 • Будуйте детальну репутаційну аналітику за принципами AMEC або за власними метриками та KPI.
   

 • Відслідковуйте метрики: індекс лояльності медіа, охоплення аудиторії, емоційне забарвлення публікацій відносно об’єктів моніторингу, резонанс публікацій та інші.

Оцінюйте активність ваших конкурентів та всієї галузі

 • Моніторте сторінки та корпоративні сайти ваших конкурентів.
   

 • Відслідковуйте промо-акції, новини продуктового портфелю, шукайте нові напрямки, у тому числі в ІноЗМІ.
   

 • Формуйте детальну медіа-аналітику по конкурентах для контентної та PR-стратегії.
   

 • Користуйтеся зручними порівняльними звітами та налаштованою під вас інтерактивною інфографікою.

PR звіти
PR звіти

Генеруйте автоматичні звіти та отримуйте ще більше візуалізацій у дашборді

 • Генеруйте звіти самостійно у форматах .docx, .xlsx або .pptx на основі відібраних вами публікацій. Ви можете формувати звіти за різні періоди часу та за важливими для вас  параметрами.

 • Налаштовуйте автоматичні періодичні розсилки з новими надходженнями та звітами на e-mail або у Telegram. Нові публікації та звіти можна отримувати без доступу у систему.​

 • Візуалізуйте та аналізуйте основні показники завдяки стандартним дашбордам одразу у вашому кабінеті. У кастомізованих дашбордах ви можете отримати аналіз ваших персональних метрик та KPI, є можливість налаштувати колірну гаму графіків під бренд бук клієнта з логотипом чи іншими зображеннями. 

10 languages

Новий сервіс автоперекладів дайджестів та медіазвітів вже у Semantrum

Експортуючи документи або готові медіазвіти з системи Semantrum, можна перекласти їх автоматично будь-якою з 10 мов: українською, англійською, польською, російською, німецькою, іспанською, французькою, італійською, угорською, румунською.

 • Де ми шукаємо згадки про вас?
  Ми використовуємо на максимум можливості платформи Semantrum, тому шукаємо згадки у всіх можливих медіа та соціальних мережах. - Традиційні медіа (Випуски новин та ток-шоу на 20 найпопулярніших ТВ-каналах, 400 найменувань друкованої преси, у тому числі регіональної). - Онлайн-медіа (Більше 50 000 сайтів з України з додатковим сортуванням за медіа-холдингами, розміром та впливовістю). - Соціальні мережі (Пости та репости на Facebook та у Instagram, твіти та ретвіти з Twitter, відео з Youtube та публікації у Telegram-каналах). - Сайти відгуків (Інформація зі спеціалізованих сайтів для відгуків, а також відгуки у найбільших інтернет-магазинах (Rozetka, Makeup, тощо)). - Сайти для пошуку роботи (Пошук у вакансіях та резюме на robota.ua, hh.ua, djinni.co та інших сайтах з пошуку роботи).
 • Коли буде приходити розсилка?
  Розклад розсилок гнучкий та підлаштовується під ваші робочі години. Ціна включає у себе розсилки один або два рази на день – зранку (наприклад, 9:00) та ввечері (наприклад 17:00) для щоденного звіту та один раз на тиждень (понеділок о 9.00 – фіксований час) – для щотижневого.
 • Я буду отримувати всі публікації?
  Ви можете отримувати всі публікації (обмеження – не більше 1 000 публікацій на добу) або налаштувати додаткові фільтри, такі як: - розмір ЗМІ (наприклад, тільки великі та впливові ЗМІ), - регіон ЗМІ (наприклад, тільки ЗМІ з Дніпропетровької області), - та інші фільтри, про які детальніше можна дізнатись у нашого менеджера. Один email може бути підписаний лише на одну тему.

Найпоширеніші запитання щодо автоперекладу

Демо медіамоніторинг

Отримайте безкоштовний доступ до Semantrum на 7 днів!

bottom of page