top of page

Березневий реліз Semantrum

Нещодавно ми випустили новий реліз, тож очемо розказати Вам про нові функції, які відтепер доступні Вам у системі.


1. Media View Forecast


Відтепер оцінювати ефективність роботи вашого PR-відділу стало ще простіше – ми додали у систему дані прогнозованого охвату повідомлення. Це вирахувані за певним коефіцієнтом дані по прогнозованій кількості переглядів вашого повідомлення. Відтак, тепер ви можете бачити, скільки ваших потенційних клієнтів могли бачити те чи інше повідомлення. Особливо цікаво використовувати ці цифри разом з даними по тональності або з даними про фокусність, про яку ми скажемо згодом.


В інформацю про джерело ми додали сумарний щомісячний охват джерела.Дані по охвату входять також до Excel-вигрузки та до Excel-звітів, тож ви можете використовувати їх і для додаткового аналізу.


2. Фокусність


Окрім тональності та охвату, важливою метрикою оцінювання PR KPI є також показник фокусності вашого бренду/ключових слів у публікаціях, де вони згадуються. Іншими словами, чи написана ця публікація про ваш бренд, чи згадується він у повідомленні просто за текстом, або ж згадка про вашу компанію була лише побіжна.

Відповідно, тепер повідомлення у системі класифікуються додатково за цим параметром:


a. Фокус – ваш бренд/ключові слова є ключовими у цьому повідомленні

b. Акцент – ваш бренд/ключові слова не є ключовими, але є важливими для повідомлення

c. Контекст – ваш бренд/ключові слова згадуються у повідомленні побіжно


Переглянути фокусність по рубриці можна навівши мишею на назву рубрики у списку. Можна фільтрувати повідомлення за фокусністю.Дані по фокусності входять також до Excel-вигрузки та до Excel-звітів, тож ви можете використовувати їх і для додаткового аналізу.


3. Категорії повідомлень


Деякі типові види повідомлень відтепер позначаються окремою міткою для того, щоб Ви одразу могли бачити, з чого складається основна повістка дня. Зараз доступні 4 категорії повідомлень:


a. Promotion – категорія об’єднує повідомлення, у яких мова йде про будь-які спеціальні пропозиції, акції чи розпродажі

b. Events – категорія повідомлень про прес-конференції, семінари, презентації, тощо

c. Ratings - повідомлення про рейтинги, результати опитувань

d. Results – повідомлення про результати роботи (відкриття нових магазинів, заводів, презентація нової лінійки продуктів, тощо.


Переглянути категорії та фільтрувати за ними можна у правій колонці, фільтр "Категорія повідомлень". Кількість категорій та точність їх визначення будуть поступово зростати, тож якщо у Вас є побажання з приводу нових категорій – напишіть, будь ласка, нам.


4. Поліпшені фільтри


Ми збільшили можливості для більш глибокого аналізу текстів за допомогою фільтрів. Відтепер фільтри можна об’єднувати, виключати з них певні позиції або формувати складний запит з декількох операторів (АБО, ТА, НІ). Детальніше – у цьому відео.


Якщо вам не потрібно робити складний запит у фільтрах, простий клік мишею на назву позиції у фільтрі буде працювати так само, як і раніше.


5. Автоматичні дайджести


Отримуйте короткі автоматичні дайджести щодня та щотижня, щоб не пропустити важливих подій за вашими рубриками. Дайджести містять короткі зведення за найважливішими точками контролю ваших публікацій: кількість публікацій та динаміка порівняно з попереднім періодом, розподіл за тональністю, ТОП-джерел, авторів, персон та тегів, ТОП-найважливіших публікацій у джерелах з найбільшим охватом.


Підписатись на автоматичні дайджести можна з меню рубрики.


Ви можете налаштувати дайджест лише для себе.


6. Публічні збережені запити


При збережені запиту (стану фільтрів) ви можете обрати, чи буде цей запит збережений тільки для вас, чи він буде доступний всім користувачам вашого аккаунту. Це зручно тоді, коли вам необхідно налаштувати різні представлення інформації для різних користувачів всередині вашої компанії.
Змінити збережений запит може тільки автор.


7. Зміни інтерфейсу


Ми прагнули зробити інтерфейс простішим для сприйняття, тому внесли деякі зміни у розташуванні основних елементів.


Основне меню роботи зі списками тепер знаходиться на верхній панелі над переліком публікацій.


Всі експорти згруповані у одну позицію меню, їх перелік не зменшився


Проставити теги або емоції тепер можна в один клік


Функції роботи з рубриками тепер сховане у міні-меню на кожній рубриці


Якщо вам потрібна додаткова консультація щодо змін у системі, напишіть будь-ласка нам на info@semantrum.net, у чат в системі або зателефонуйте (044) 331 11 60. Ми проведемо персональне навчання по skype.


Ми будемо дуже раді Вашим відгукам та побажанням щодо роботи Semantrum. Ви завжди можете надсилати їх на info@semantrum.net.

Comments


bottom of page