top of page

TrackPR

Якщо ви часто запускаєте PR кампанії або прес-релізи, зверніть увагу на наш новий інструмент TrackPR. Він поєднує в собі три важливі складові: відслідковування розповсюдження прес-релізів, аналіз конверсії в відвідувачів сайту чи пошуковий трафік, вимірювання ефективності власних каналів (лендингів та соцмереж)

Для створення цього звіту ми використовуємо наші інструменти (Semantrum, BrandVox), а також сторонні, такі як Google Analytics; можемо підключити додаткові за потреби

Моніторинг прес-релізів
Моніторинг прес-релізів

Важливі складові TrackPR

Поєднання різних типів даних, і забезпечення аналізу ефективності від моменту публікації до моменту конверсії в відвідувача сайту.

Стандартні метрики медіа-моніторингу

Перше і основне - ми звичайно ж залишили у звіті стандартні метрики, до яких ви звикли: кількість публікацій, динаміку розповсюдження, потенційну кількість контактів з прес-релізом, топ-джерела і регіональний розподіл.

Таким чином, Ви можете порівнювати за цими метриками ефективність ваших наступних прес-релізів з попередніми даними.

Google Analytics

У зручному форматі надамо аналіз трафіку на сайт з Google Analytics за період розповсюдження прес-релізу. Ми додаємо і порівнюємо такі метрики як конверсія з охоплення в відвідувачів сайту, кількість переглядів матеріалів та активних користувачів, зростання пошукового трафіку за певними ключовими словами, взаємодія з налаштованими подіями. 

Також можемо додати будь-які інші метрики, які є в Google Analytics, і які будуть важливими в рамках аналітики PR кампанії.

Метрики, специфічні для прес-релізів

Ми визначаємо щільність згадувань: швидкість підхоплення та розповсюдження його іншими джерелами, це допоможе зорієнтуватись в масштабах та цікавості теми

 

Також додали аналіз цитування джерел: які джерела, які розмістили ваш прес-реліз, найбільш цитувалися при передруківках, а також аналіз джерел, які забезпечили найбільшу кількість контактів; цей показник буде корисний при плануванні наступних розміщень

 

Соціальні мережі

Проведемо детальний аналіз постів щодо прес-релізу у власних соцмережах: кількість лайків та реакцій, поширення, кількість коментарів, взаємодія з постами, перегляди відео та фото, переходи за посиланнями, реальне охоплення, залучення аудиторії, розширення та зростання аудиторії, згадки вашої сторінки, тощо)

Як відбувається процес створення дашборду?

Формування вхідних даних

01

Ви надаєте нашому аналітику дані стосовно тих медіа, в які Ви надсилали прес-релізи. Ми домовляємось про спосіб передачі даних соціальних мереж (за замовчуванням пропонуємо підключити BrandVox), а також даних з Google Analytics (за замовчуванням - обмежений доступ по Google Analytics нашому аналітику, але можливі інші варіанти); передаєте текст прес-релізу і лінк на прес-реліз на Вашому сайті.

Також на цьому етапі ми визначаємо основні показники, які Ви хотіли б відслідкувати в рамках цього звіту.

Збір та обробка даних

02

Ми збираємо інформацію із ЗМІ, соціальних мереж та інших каналів у базу даних, обробляємо дані та формуємо звіт. Ви можете бути повністю бути в курсі прогресу нашої роботи, а також узгоджувати вимоги до обробки даних та формування звіту безпосередньо із аналітиком, який веде ваш проект.

Результати

03

Ви  отримуєте готовий звіт за визначеними параметрами. За потребою додатково можна узгодити послуги отримання даних у форматі .xlsx, фінальну зустріч з аналітиком для обговорення результатів або допомогу аналітика у презентації звіту вашій аудиторії.

Form

Замовляйте TrackPR

Маєте питання або хочете дізнатись деталі?
Заповніть контактну форму та ми швиденько зв'яжемося з вами.

bottom of page