top of page

Розсилки від Semantrum

Не маєте потреби в медіамоніторинговій системі, бо ваша компанія не є медійно-активною? Спробуйте наш продукт для малого бізнесу - email розсилки.

Щоденні чи щотижневі, звіти чи тексти публікацій — обирайте варіант, який підходить вам найкраще. Від 300 грн на місяць.

медіа-моніторинг міжнародний

Будьте в курсі подій

медіа-моніторинг міжнародний

Щоденна email-розсилка

Різноманітні параметри та формати повідомлень, які можуть відрізнятися в залежності від об’єкта моніторингу, його додаткових характеристик (наприклад, тільки негативні), з додатково настроюваним розкладом email-розсилки.

Отримуйте тексти публікацій у вигляді коротких резюме, де вказані найважливіші для вашого бренду чи персони цитати з матеріалу та коротка суть повідомлення. З посиланням на повний текст публікації.

Приклад щоденної розсилки.

Щотижнева email-розсилка

Отримуйте щотижневий дайджест з основними даними для аналітики – динаміка згадок за тиждень, тональність, фокусність, найважливіші публікації. Звіт про публікації в Excel-форматі з 30 графіками для детальної медіа-аналітики.

Приклад щотижневої розсилки.

  • Де ми шукаємо згадки про вас?
    Ми використовуємо на максимум можливості платформи Semantrum, тому шукаємо згадки у всіх можливих медіа та соціальних мережах. - Традиційні медіа (Випуски новин та ток-шоу на 20 найпопулярніших ТВ-каналах, 400 найменувань друкованої преси, у тому числі регіональної). - Онлайн-медіа (Більше 50 000 сайтів з України з додатковим сортуванням за медіа-холдингами, розміром та впливовістю). - Соціальні мережі (Пости та репости на Facebook та у Instagram, твіти та ретвіти з Twitter, відео з Youtube та публікації у Telegram-каналах). - Сайти відгуків (Інформація зі спеціалізованих сайтів для відгуків, а також відгуки у найбільших інтернет-магазинах (Rozetka, Makeup, тощо)). - Сайти для пошуку роботи (Пошук у вакансіях та резюме на robota.ua, hh.ua, djinni.co та інших сайтах з пошуку роботи).
  • Коли буде приходити розсилка?
    Розклад розсилок гнучкий та підлаштовується під ваші робочі години. Ціна включає у себе розсилки один або два рази на день – зранку (наприклад, 9:00) та ввечері (наприклад 17:00) для щоденного звіту та один раз на тиждень (понеділок о 9.00 – фіксований час) – для щотижневого.
  • Я буду отримувати всі публікації?
    Ви можете отримувати всі публікації (обмеження – не більше 1 000 публікацій на добу) або налаштувати додаткові фільтри, такі як: - розмір ЗМІ (наприклад, тільки великі та впливові ЗМІ), - регіон ЗМІ (наприклад, тільки ЗМІ з Дніпропетровької області), - та інші фільтри, про які детальніше можна дізнатись у нашого менеджера. Один email може бути підписаний лише на одну тему.

Найпоширеніші запитання щодо розсилок

Як замовити email-розсилку?

Крок 1

Заповніть форму та обов’язково вкажіть ключові слова для моніторингу за вашою темою.

Крок 2

Ми сформуємо тестовий звіт на ваших даних та надішлемо вам.

Крок 3

Після погодження формату оплатіть послугу зручним способом та дочекайтесь підтвердження оплати на пошту.

Крок 4

Готово! Тепер ви не пропустите важливі згадки у ЗМІ за вашою темою.

Email-розсики

Отримуйте ключові згадки про ваш бренд на email

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з вами, щоб розказати детальніше про можливості email-розсилок від Semantrum.

bottom of page