top of page

Як зрозуміти, що вас завалюють фальшивими відгуками

Якщо у вас зненацька зросла кількість негативних відгуків, звичайно ж, першим бажанням буде зібрати ваших підлеглих та дізнатись, хто винен та що робити.


Проте негативні відгуки можуть бути одним з інструментів боротьби ваших конкурентів проти вас. Тож якщо ви впевнені, що у бізнес-процесах компанії нічого кардинально не змінилося останнім часом, а відгуки все одно з’являються, спробуйте перевірити їх за наступним чеклистом, щоби виявити, чи не є це замовленням вашого конкурента.


1. Відгуки дуже схожі на SEO-текст: містять повну назву компанії, перелік видів вашої діяльності, вашу адресу та телефон, ключові запити. Таким чином, відгуки про вас потрапляють у пошукову видачу, і ваш потенційний клієнт може скласти про вашу компанію хибне враження.


2. Відсутність конкретики: відгук містить розпливчасті формулювання, немає опису того, за чим до вас приходив клієнт, немає конкретної претензії. Зазвичай це ознака того, що відгук пише не справжній клієнт, який навіть не знає, яким чином у вас відбувається процес продажів чи обслуговування.


3. У тексті відгуку є телефон постраждалого клієнта для зворотнього зв’язку. Це означає, що інформаційна атака на вас розгортається не лише в онлайні, а переходить також і в оффлайн-площину.


4. Зазирніть в профіль клієнта на сайті відгуків або в соціальній мережі. Якщо профіль пустий, або, навпаки, повний відгуків на різні компанії, зверніть на це увагу.


5. Перевіряйте дати відгуків. Якщо відгуки розміщуються «пачками», то це явно вказує на замовлення з боку конкурентів.


А для того, щоб відстежувати відгуки, використовуйте систему Semantrum. Завдяки тому, що налаштування кожної з тем моніторингу відбувається дуже ретельно, ви не пропустите відгуки ні про вас, ні про ваших конкурентів та зможете вчасно виявити інформаційну атаку на вашу компанію.

Comentários


bottom of page