top of page

Основні медіа-події на агроринку 10.09 - 18.09

Минулий тиждень пройшов під прапором продажу "Мрії Агрохолдингу" саудівській компанії SALIC за $242 млн. Це стало основним сюжетом у медіа-просторі навколо аграрної теми. Про це у системі Semantrum 312 згадок, це більша частина згадок, які стосуються "Мрії" - всього про агрохолдинг писали 396 разів.


Якщо переглядати сюжети, то можна побачити спроби інформаційної атаки навколо цієї оборудки - періодично у різних ЗМІ виникали спалахи на тему "Українські землі відходять Саудівській Аравії" (джерело "Украина.ру", "Народный корреспондент"). За словами REGNUM, радикально з приводу купівлі висловився лідер Радикальної партії Олег Ляшко, який також у своєму коментарі наголосив на необхідності закріпити українські землі за українськими фермерами.


Цікаво, що після спроб атак з попереднього абзацу, П. Порошенко у своїх коментарях почав більш чітко формулювати позицію про те, що ця оборудка не є продажем української землі - лише активів, що належали агрохолдингу. Також серед інших експертних коментарів зустрічається думка про те, що подібна домовленість підвищить потік інвестицій в Україну та зробить її більш привабливою для інших іноземних інвесторів.


Також зі знакових медіа-сюжетів можна виділити повідомлення Нібулона про конфлікт з програмою "Стоп корупції: "Кредитні таємниці "Нібулона". Про це написали 11 видань.


Цікавою з точки зору боротьби з інформаційними атаками видається робота пресс-служби Олега Бахматюка та Укрлендфармінга. Поступово негативні публікації втрачають свою долю у медіа-просторі, перекриваючись публікаціями про збільшення площі під засів озимого ріпака, а також публікаціями з коментарями О. Бахматюка проте, що українська агропродукція виграє на світовому ринку.


Динаміка публікацій:Індекс позіціонування:Розподіл публікацій за вагою:Доля публікацій серед публікацій про ТОП-5 аграрних брендів


Аналітику було підготовлено в системі медіа-моніторингу та контент-аналізу «Semantrum». При підготовці, використані такі інструменти системи як:


Автоматичне тегування повідомлень

Автоматичні дашборди

Створення сюжетів та робота з ними


Ви можете безкоштовно перевірити медіапортрет Вашої компанії, бренду чи особи за посиланням https://promo.semantrum.net/uk/media-test-uk/


Comments


bottom of page