top of page

Опановуємо модель PESO: Відстеження та оптимізація комунікацій за допомогою медіамоніторингу.

У сучасному швидкоплинному цифровому середовищі ефективні маркетингові стратегії є запорукою процвітання бізнесу. Однією з потужних концепцій, яка набула популярності, є модель PESO. Інтегруючи платні, зароблені, спільні та власні комунікації, модель PESO пропонує комплексний підхід до маркетингу. У цьому блозі ми розглянемо роль моделі PESO у стимулюванні зростання бізнесу, а також те, як інструменти медіамоніторингу можуть бути використані для моніторингу та оптимізації кожного каналу комунікації.


Опановуючи модель PESO

Модель PESO - це стратегічна основа, яка допомагає бізнесу інтегрувати різні канали комунікації у свої маркетингові зусилля. Розглянемо кожен компонент моделі та як легко відстежувати кожен канал за допомогою комплексу інструментів Semantrum та BrandVox.


💰 Paid Media: Це будь-який рекламний або промо-контент, за який компанія платить. Сюди входить традиційна реклама, спонсорські пости в соціальних мережах, кампанії з оплатою за клік (PPC) тощо. Платні медіа дозволяють компаніям охопити ширшу аудиторію, підвищити впізнаваність бренду та залучити цільовий трафік на свої веб-сайти.


Порада від BrandVox: Відстежуйте свої платні кампанії без зайвих зусиль за допомогою інструментів медіамоніторингу. Відстежуйте показники кліків, конверсій та рентабельності, щоб переконатися, що ви максимізуєте свої рекламні витрати та ефективно охоплюєте цільову аудиторію.

 

💬 Earned Media: Це визнання, які компанія отримує завдяки органічним засобам, таким як висвітлення в ЗМІ, схвалення впливових осіб, відгуки клієнтів та згадки в соціальних мережах. Це, по суті, безкоштовна реклама, яку отримують завдяки перевагам продуктів, послуг чи бренду компанії. Такі комунікації допомагають побудувати авторитет, довіру та репутацію бренду.


Порада від Semantrum: Будьте в курсі подій навколо вашого бренду за допомогою моніторингу ЗМІ. Відстежуйте новини, пости в блогах і згадки в соціальних мережах, щоб оцінити настрої щодо бренду і вирішити будь-які PR-завдання або проблеми.


 

📱Shared Media: Воні обертаються навколо контенту, яким діляться на платформах соціальних мереж, включаючи контент, створений користувачами (UGC), пости в соціальних мережах та вірусні кампанії. Такі комунікації дозволяють компаніям безпосередньо взаємодіяти зі своєю аудиторією, розвивати спільноти та створювати прихильників бренду. Заохочуючи участь користувачів та обмін контентом, компанії можуть посилити своє охоплення та генерувати органічну впізнаваність бренду.


Порада від BrandVox: Взаємодійте безпосередньо зі своєю аудиторією, відстежуючи спільні медіаплатформи. Слідкуйте за розмовами в соціальних мережах, відстежуйте показники залученості та використовуйте контент, створений користувачами, щоб розширити охоплення вашого бренду.

 

🌐 Owned Media: Це контент і канали, які контролює компанія. Сюди входять веб-сайти, блоги, електронні розсилки, профілі в соціальних мережах та будь-які інші платформи, де компанія має повний редакційний контроль. Такі комунікації дозволяють компаніям доносити меседжі свого бренду, ділитися цінним контентом і розвивати відносини зі своєю аудиторією.


Порада від Semantrum: Контролюйте свою контент-стратегію, відстежуючи власні медіа-канали. Аналізуйте відвідуваність веб-сайтів, відстежуйте активність у блогах і визначайте трендові теми, щоб переконатися, що ваш контент резонує з аудиторією і приносить результати.


Спробуйте спеціальний пакет "Semantrum + BrandVox", щоб покрити всі ваші потреби в моніторингу ефективності комунікацій PESO. Деталі внизу сторінки за посиланням.

Comentarios


bottom of page