top of page

Травневий медіа-рейтинг українських міністрів

Аналіз згадуваності  членів Кабінету Міністрів України у ЗМІ та соцмережах за підсумками травня 2017 свідчить про те, що найчастіше надають слово, показують, говорять або пишуть про Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана (34244 повідомлення), Міністра закордонних справ Павла Клімкіна (19604 повідомлення) та Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова (19293 повідомлення).


Всього про українських міністрів за травень опрацьовано більше 103 тис. повідомлень. Такі дані надає онлайн-система медіа-моніторингу Semantrum. У медіа-моніторингу використовуються Інтернет-ЗМІ, соцмережі, українські телеканали, радіо, друкована преса.


Травнений медіа-рейтинг усіх міністрів виглядає так:Рейтинг медіа-холдингів, які надавали слово міністрам або згадували про них:


ТОП-10 українських ЗМІ, які найчастіше  згадували про міністрів протягом травня:ТОП-10 українських телеканалів, у новинах яких була пряма мова або згадування про міністрів:


Регіональний розподіл ЗМІ показує, що найчастіше про міністрів писали у медіа Донецької, Дніпропетровської та Львівської областей:
Медіа-рейтинг складено за допомогою системи Semantrum. У моніторингу беруть участь українські телеканали, радіо, центральні та регіональні друковані видання, Інтернет-ЗМІ і соцмережі. Рейтинг будується на даних за останні 30 днів, дані оновлюються щодоби. Медіа-рейтинг українських міністрів представлений у вигляді інтерактивної інфографіки. 

留言


bottom of page