top of page

Велодень-2021 зібрав майже 50 мільйонів контактів у ЗМІ та соцмережах

У травні та на початку червня у різних містах України пройшов Велодень-2021. Хто не брав участі у заході, той міг побачити велопробіги у своїх містах. Але найбільше дізнатися про Велодень-2021 можна було у ЗМІ та соцсережах.


Як свідчить статистика у онлайн-системі Semantrum, за період з 3 травня по 6 червня у офлайнових медіа, онлайнових ЗМІ та соцмережах з'явилося 25309 публікацій, присвячених Велодню-2021 у різних містах України. Загальная кількість контактів з аудиторією таких публікацій склала майже 50 мільйонів.Найактивніше розходились публікації про Велодень у FB, Instagram та веб-джерелах:Якщо у Вашій стрічці у соцмережі було багато негативних згадувань щодо Велодня, і Вам здалося, що даний захід має явно негативну оцінку у широкого загалу людей, то це не так. Загальна статистика по всіх дописах свідчить про те, що негативні публікації склали не більше 3,5% від усієї кількості публікацій. А позитивних було майже 12% від усіх публікацій. Негатив переважно стосується перекриття руху на дорогах у містах, причому переважна більшість невдоволень стосується перекриття руху у Києві.


Розпроділ тональності згадувань Велодня у динаміці виглядає наступним чином:У дописах, де вказувалося місто проведення Велодня, рейтинг міст виглядає так:

Харків - 2367

Київ - 1685

Дніпро - 762

Запоріжжя - 741

Житомир - 711

Полтава - 631


За допомогою системи Semantrum автоматично визначили і основні інформприводи стосовно Велодня:


На Велодень-2021 у Харкові встановили рекорд: близько 13 тисяч велосипедистів створили фігури герба Харкова, олімпійських кіл і карти України

Велодень у Дніпрі: не тільки про дозвілля, а і про інфраструктуру та права велосипедистів

На ювілейний 15-й Всеукраїнський велодень кияни вийшли з вимогою облаштувати веломаршрути

Подарунок житомирянам до Велодня-2021: у місті відкрили першу станцію технічного самообслуговування

Велодень у Полтаві: до музеїв безкоштовно пускатимуть велосипедистів

コメント


bottom of page